Product Code: DF-TOP240BA
Brand: Cameron Sino
Charger for Topcon GTS-300D
Product Code: DF-TOP240BA
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 270.8 g
Output current intensity 1.8 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 9 V
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 144.5 x 80.5 x 47 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 270.8 g
Output current intensity 1.8 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 9 V
Input voltage 100 V - 240 V