Charger for HP 15-DW0023NH
Product Code: DF-HPL400MO
Brand: Cameron Sino
Charger for HP 15-DW0023NH
Product Code: DF-HPL400MO
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 164 g
Output voltage 19.5 V
Output current intensity 2.3 A
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 91.4 x 40 x 28.1 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Friday 15. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 164 g
Output voltage 19.5 V
Output current intensity 2.3 A
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 91.4 x 40 x 28.1 mm