Product Code: DF-GWP240UA
Brand: Cameron Sino
Charger for Greenworks G24HT56
Product Code: DF-GWP240UA
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Green
Min. input voltage 100 V
Net weight 585 g
Output current intensity 0 A
Input current 240 A
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 188.3 x 160.4 x 65.4 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 240 V
Color Green
Min. input voltage 100 V
Net weight 585 g
Output current intensity 0 A
Input current 240 A
Input voltage 100 V - 240 V