Battery for BOSCH BCH3252KR/01 (3400 mAh, 25.2 V)
Product Code: CS-BBH326VX
Brand: Cameron Sino
Product Code: CS-BBH326VX
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 3400 mAh
Rate 85.68 Wh
Voltage 25.2 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 365 g
Dimensions 106.5 x 88.8 x 48 mm
Is in stock!
Estimated delivery date: Friday 15. May
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 3400 mAh
Rate 85.68 Wh
Voltage 25.2 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 365 g
In stock | Est. delivery: Friday 15 May
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Description
Related products
CS-BBH323VX
CS-BBH323VX
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 21.6 V
Capacity Capacity: 3400 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 21.6 V
Capacity Capacity: 3400 mAh
Is in stock!
CS-BBH321VX
CS-BBH321VX
Voltage Voltage: 21.6 V
Voltage Voltage: 21.6 V
CS-BBH325VX
CS-BBH325VX
Voltage Voltage: 25.2 V
Voltage Voltage: 25.2 V
CS-BBH327VX
CS-BBH327VX
Voltage Voltage: 25.2 V
Voltage Voltage: 25.2 V
CS-BBH327VH
CS-BBH327VH
Voltage Voltage: 25.2 V
Voltage Voltage: 25.2 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews