Product Code: DF-TNB100MT
Brand: Cameron Sino
Charger for LENOVO IdeaPad S10-3 20039
Product Code: DF-TNB100MT
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 430.1 g
Output current intensity 2 A
Input current 2.4 A
Minimum output voltage 20 V
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 86.4 x 36.2 x 27 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 430.1 g
Output current intensity 2 A
Input current 2.4 A
Minimum output voltage 20 V
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 86.4 x 36.2 x 27 mm