Product Code: CS-OT383SL
Merk: Cameron Sino
Batterij voor Alcatel One Touch 217D (700 mAh, 3.7 V)
Product Code: CS-OT383SL
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 700 mAh
Spanning 3.7 V
Vermogen 2.59 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 17 g
Afmetingen 46.6 x 33.9 x 4.7 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: maandag 18. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 700 mAh
Spanning 3.7 V
Vermogen 2.59 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 17 g
Op voorraad | Verwachte levering: maandag 18 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
MTC
252
QWERTY 650
TOUCH 540
Alcatel
CRYSTAL
ONE TOUCH 103
ONE TOUCH 103A
ONE TOUCH 105
ONE TOUCH 105A
ONE TOUCH 106
ONE TOUCH 108
ONE TOUCH 109
ONE TOUCH 203
ONE TOUCH 203A
ONE TOUCH 203E
ONE TOUCH 204
ONE TOUCH 206
ONE TOUCH 208
ONE TOUCH 208A
ONE TOUCH 209
ONE TOUCH 216
ONE TOUCH 217
ONE TOUCH 217D
ONE TOUCH 222
ONE TOUCH 222A
ONE TOUCH 223
ONE TOUCH 223A
ONE TOUCH 255
ONE TOUCH 255A
ONE TOUCH 255D
ONE TOUCH 300
ONE TOUCH 305
ONE TOUCH 305A
ONE TOUCH 321
ONE TOUCH 355
ONE TOUCH 355A
ONE TOUCH 355D
ONE TOUCH 380
ONE TOUCH 383
ONE TOUCH 383A
ONE TOUCH 505
ONE TOUCH 508
ONE TOUCH 508 PTT
ONE TOUCH 508A
ONE TOUCH 508PTT
ONE TOUCH 565
ONE TOUCH 565A
ONE TOUCH 600
ONE TOUCH 600A
ONE TOUCH 660
ONE TOUCH 660A
ONE TOUCH 706
ONE TOUCH 706A