Product Code: CS-OT990SL
Merk: Cameron Sino
Batterij voor Alcatel One Touch 990 Carbon (1300 mAh, 3.7 V)
Product Code: CS-OT990SL
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 1300 mAh
Spanning 3.7 V
Vermogen 4.81 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 28.9 g
Afmetingen 64.3 x 49.5 x 4.5 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: vrijdag 15. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 1300 mAh
Spanning 3.7 V
Vermogen 4.81 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 28.9 g
Op voorraad | Verwachte levering: vrijdag 15 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
TCL
A919
A966
A990
C990
I908
USCellular
ADR3035
ONE TOUCH PREMIERE
T-Mobile
MOVE
Alcatel
ONE TOUC POP
ONE TOUC POP C1
ONE TOUC POP C2
ONE TOUCH 903
ONE TOUCH 903D
ONE TOUCH 908
ONE TOUCH 908F
ONE TOUCH 909
ONE TOUCH 910
ONE TOUCH 915
ONE TOUCH 918
ONE TOUCH 983
ONE TOUCH 985
ONE TOUCH 990
ONE TOUCH 990 CARBON
ONE TOUCH 990 CAROME
ONE TOUCH 990A