Product Code: DF-TOP240BU
Merk: Cameron Sino
Opladers voor Topcon GTS-300D
Product Code: DF-TOP240BU
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Zwart
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 322.4 g
Intensiteit uitgangsstroom 1.8 A
Ingangsstroom 240 A
Minimum uitgangsspanning 9 V
Spanning invoeren 100 V - 240 V
Afmetingen 144.5 x 80.5 x 47 mm
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Zwart
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 322.4 g
Ingangsstroom 240 A
Minimum uitgangsspanning 9 V