Product Code: DF-GWP240EU
Merk: Cameron Sino
Opladers voor Greenworks G24
Product Code: DF-GWP240EU
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Verdoyant
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 591 g
Intensiteit uitgangsstroom 0 A
Ingangsstroom 240 A
Spanning invoeren 100 V - 240 V
Afmetingen 188.3 x 160.4 x 65.4 mm
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Verdoyant
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 591 g
Intensiteit uitgangsstroom 0 A
Ingangsstroom 240 A
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-GWP240PW
CS-GWP240PW
Type Type: Li-ion
Spanning Spanning: 24 V
Capaciteit Capaciteit: 2000 mAh
Type Type Li-ion
Spanning Spanning: 24 V
CS-GWP240PX
CS-GWP240PX
Spanning Spanning: 24 V
Spanning Spanning: 24 V
CS-GWP242PX
CS-GWP242PX
Spanning Spanning: 24 V
Spanning Spanning: 24 V
CS-GWP242PW
CS-GWP242PW
Spanning Spanning: 24 V
Spanning Spanning: 24 V
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen