Batterij voor BOSCH BCH3252TW/01 (3400 mAh, 25.2 V)
Product Code: CS-BBH327VH
Merk: Cameron Sino
Product Code: CS-BBH327VH
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 3400 mAh
Spanning 25.2 V
Vermogen 85.68 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 360 g
Afmetingen 107.3 x 89.2 x 47.8 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: vrijdag 15. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 3400 mAh
Spanning 25.2 V
Vermogen 85.68 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 360 g
Op voorraad | Verwachte levering: vrijdag 15 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-BBH323VX
CS-BBH323VX
Type Type: Li-ion
Spanning Spanning: 21.6 V
Capaciteit Capaciteit: 3400 mAh
Type Type Li-ion
Spanning Spanning: 21.6 V
Is op voorraad!
CS-BBH321VX
CS-BBH321VX
Spanning Spanning: 21.6 V
Spanning Spanning: 21.6 V
CS-BBH326VX
CS-BBH326VX
Spanning Spanning: 25.2 V
Spanning Spanning: 25.2 V
CS-BBH325VX
CS-BBH325VX
Spanning Spanning: 25.2 V
Spanning Spanning: 25.2 V
CS-BBH327VX
CS-BBH327VX
Spanning Spanning: 25.2 V
Spanning Spanning: 25.2 V
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen