Product Code: CS-ENEL14A
Merk: Cameron Sino
Batterij voor NIKON DSLR D3100 (1030 mAh, 7.4 V)
Product Code: CS-ENEL14A
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 1030 mAh
Spanning 7.4 V
Vermogen 7.62 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 47 g
Afmetingen 53.6 x 37.8 x 14 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: vrijdag 15. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 1030 mAh
Spanning 7.4 V
Vermogen 7.62 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 47 g
Afmetingen 53.6 x 37.8 x 14 mm
Op voorraad | Verwachte levering: vrijdag 15 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-ENEL14
CS-ENEL14
Type Type: Li-ion
Spanning Spanning: 7.4 V
Capaciteit Capaciteit: 900 mAh
Type Type Li-ion
Spanning Spanning: 7.4 V
Capaciteit Capaciteit: 900 mAh
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
CS-ENEL4
CS-ENEL4
Spanning Spanning: 11.1 V
Capaciteit Capaciteit: 1800 mAh
Spanning Spanning: 11.1 V
Is op voorraad!
CS-NKP700MU
CS-NKP700MU
Spanning Spanning: 7.4 V
Spanning Spanning: 7.4 V
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen