Product Code: CS-ENEL14
Merk: Cameron Sino
Batterij voor NIKON DSLR D3100 (900 mAh, 7.4 V)
Product Code: CS-ENEL14
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 900 mAh
Spanning 7.4 V
Vermogen 6.66 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 49 g
Afmetingen 53.6 x 37.8 x 14 mm
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 900 mAh
Spanning 7.4 V
Vermogen 6.66 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 49 g
Afmetingen 53.6 x 37.8 x 14 mm
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-ENEL14A
CS-ENEL14A
Type Type: Li-ion
Spanning Spanning: 7.4 V
Capaciteit Capaciteit: 1030 mAh
CS-ENEL14A
Type Type Li-ion
Spanning Spanning: 7.4 V
Is op voorraad!
CS-ENEL4
CS-ENEL4
Spanning Spanning: 11.1 V
Spanning Spanning: 11.1 V
Is op voorraad!
CS-NKP700MU
CS-NKP700MU
Spanning Spanning: 7.4 V
Spanning Spanning: 7.4 V
Documenten
Veiligheidsinformatie
Verantwoordelijke persoon
Techtek s.r.o.,
KvK-nummer 03228673
gevestigd te Slavíčkova 6,
638 00 Brno,
Tsjechië
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen