Product Code: DF-TNB100MT
Merk: Cameron Sino
Opladers voor Kohjinsha SR8KP06A
Product Code: DF-TNB100MT
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Zwart
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 430.1 g
Intensiteit uitgangsstroom 2 A
Ingangsstroom 2.4 A
Minimum uitgangsspanning 20 V
Spanning invoeren 100 V - 240 V
Afmetingen 86.4 x 36.2 x 27 mm
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Zwart
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 430.1 g
Intensiteit uitgangsstroom 2 A
Ingangsstroom 2.4 A
Minimum uitgangsspanning 20 V
Afmetingen 86.4 x 36.2 x 27 mm