CS-RYB144PX (3000 mAh, 14.4 V)
Product Code: CS-RYB144PX
Merk: Cameron Sino
CS-RYB144PX (3000 mAh, 14.4 V)
Product Code: CS-RYB144PX
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 3000 mAh
Spanning 14.4 V
Vermogen 43.2 Wh
Type Ni-MH
Kleur Black yellow
Netto gewicht 772 g
Afmetingen 109.5 x 74 x 104.7 mm
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 3000 mAh
Spanning 14.4 V
Vermogen 43.2 Wh
Type Ni-MH
Kleur Black yellow
Netto gewicht 772 g
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Type Type: Ni-MH
Spanning Spanning: 9.6 V
Capaciteit Capaciteit: 3000 mAh
Type Type Ni-MH
Spanning Spanning: 9.6 V
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
Spanning Spanning: 9.6 V
Spanning Spanning: 9.6 V
CS-RYB144PW
CS-RYB144PW
Spanning Spanning: 14.4 V
Spanning Spanning: 14.4 V
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
Spanning Spanning: 12 V
Spanning Spanning: 12 V
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
Spanning Spanning: 12 V
Spanning Spanning: 12 V
Is op voorraad!
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen