Product Code: CS-DEC180PW
Merk: Cameron Sino
Batterij voor DeWalt DCHJ061 (3000 mAh, 18 V)
Product Code: CS-DEC180PW
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 3000 mAh
Spanning 18 V
Vermogen 54 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 563.8 g
Afmetingen 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 3000 mAh
Spanning 18 V
Vermogen 54 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 563.8 g
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX