Product Code: CS-BST120PX
Merk: Cameron Sino
Batterij voor BOSCH GSR 10.8 V-Li (4000 mAh, 12 V)
Product Code: CS-BST120PX
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 4000 mAh
Spanning 12 V
Vermogen 48 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 355 g
Afmetingen 84.5 x 65 x 109.3 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: maandag 18. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 4000 mAh
Spanning 12 V
Vermogen 48 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 355 g
Op voorraad | Verwachte levering: maandag 18 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Bosch
12-VOLT MAX TOOLS
ALL 12V MAX POD BATTERY STYLE TOOLS