Batterij compatibel met Alcatel Vodafone AT&T T-Mobile TCL TRACFONE Mегафон билайн CS-OT880SL (800 mAh, 3.7 V)
Product Code: CS-OT880SL
Merk: Cameron Sino
Product Code: CS-OT880SL
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 800 mAh
Spanning 3.7 V
Vermogen 2.96 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 16 g
Afmetingen 49.3 x 40 x 4.5 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: vrijdag 15. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 800 mAh
Spanning 3.7 V
Vermogen 2.96 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 16 g
Afmetingen 49.3 x 40 x 4.5 mm
Op voorraad | Verwachte levering: vrijdag 15 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Vodafone
354
VF354
Mегафон
602
T-Mobile
875
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
SPARQ 2
SPARQ II
Alcatel
A392
A392G
MISS SIXTY
O-T510A
ONE TOUCH 2005
ONE TOUCH 2005D
ONE TOUCH 510
ONE TOUCH 510A
ONE TOUCH 602
ONE TOUCH 710
ONE TOUCH 710 CHROME
ONE TOUCH 710 SWEET
ONE TOUCH 710A
ONE TOUCH 710D
ONE TOUCH 768
ONE TOUCH 806
ONE TOUCH 807
ONE TOUCH 807 CHROME
ONE TOUCH 807 SWEET
ONE TOUCH 807A
ONE TOUCH 810
ONE TOUCH 810D
ONE TOUCH 870
ONE TOUCH 871
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
ONE TOUCH 880
ONE TOUCH 880A